OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2019

20 września przedszkolaki ze Skibniewa świętowali w grupach ten radosny dzień.

Grupa 5-6 latków bawiła się przy muzyce: z szarfami, balonami i chusta animacyjną. Na twarzach dzieci malował się uśmiech i zadowolenie. Wspólne zabawy miały na celu integrację dzieci, które w tym roku szkolnym spotkały się razem w grupie.

Grupa 3-4 latków bawiła się wspólnie z rodzicami podczas IV edycji zabaw sportowych „Ćwiczę z mamą, ćwiczę z tatą”. Przebrani w stroje sportowe zebraliśmy się na sali gimnastycznej. Rodzice mieli możliwość obserwacji swoich dzieci podczas wspólnych zabaw i gier. Zarówno dorośli jak i dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywali kolejne ćwiczenia. Było dużo śmiechu i zadowolenia z wykonania zadania.

Spotkanie zakończyło się wręczeniem dzieciom przez rodziców kolorowych medali sportowych.

L. Wierzbicka